Дата: 10.07.2023 15:47

Відповідно до Регламенту виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Великоплосківської сільської ради №1/08-VII від 17 липня 2019 року, керуючись статтями 42, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», 10 липня 2023 відбулося засідання виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Івана Батуріна.

Згідно плану роботи виконавчого комітету розглянули низку питань порядку денного:

1. « Про розгляд питання, щодо взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник служби у справах дітей

2.Про затвердження висновку стосовно доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник служби у справах дітей

3. Про зняття з обліку сім’ї, яка перебувала у складних життєвих обставинах

Доповідає: Ірина Звягінцева – начальник відділу сімї, молоді та соціального захисту населення .

4. Про взяття на облік сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах

5. Про відміну рішення виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради № 53 від 08 грудня 2005 року

Доповідає: Ольга Сорокіна – начальник відділу з питань земельних ресурсів, містобудування, навколишнього природного середовища.

6. Про погодження розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності ФОП «Цуканова Ольга Миколаївна»

7. Про розгляд заяв громадян з питань уточнення адреси житлового будинку.

Доповідає: Олена Сорокіна – головний спеціаліст з демографічних, міграційних та мобілізаційних питань.

8. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Великоплосківською сільською радою через ЦНАП Великоплосківської сільської ради

Доповідає: Марія Дмитрієва – діловод