На території Роздільнянського району виявлено сурогатний алкоголь!

Дата: 07.07.2023 08:54

На зображенні може бути: текст

Шановні мешканці району! Закликаємо за жодних обставин не купувати і не вживати алкоголь невідомого походження. Такий “напій” може стати причиною важких, часто непоправних порушень в організмі, і, навіть, смерті.

Горілчана продукція, придбана без марок акцизного податку чи без сплати роздрібного акцизу, може виявитися сурогатом, що не відповідає жодним стандартам якості. Щоб убезпечитися від споживання такої продукції, треба бути уважним та відповідальним споживачем. Отже, просимо кожного дбати про власне здоров’я – купувати лише легальний товар у місцях, що мають ліцензію на продаж підакцизної продукції.

❗️Троє людей померли, шестеро – у лікарні у тяжкому стані.

👮‍♀️Поліцейські розпочали розслідування за фактом смерті та отруєння дев’ятьох жителів села Старостине Роздільнянського району

Детальніше 👉https://vpered.od.ua/rajon/troye-lyudej-pomerli-shestero-u-likarni-u-tyazhkomu-stani/