Інформаційна година до Дня Військово- морських Сил України Збройних Сил України!

Дата: 04.07.2023 12:53

У Тростянецькому СБК та Тростянецькій філії пройшла інформаційна година, яка присвячена Дню Військово-Морських Сил України.

Фото без опису.

Інформація була  надзвичайно цікавою та інформативною подією. Учасники зібралися разом, щоб поглибити свої знання про важливість, роль та досягнення Військово-Морських Сил України. На інформаційному стенді показали  сучасну техніку, кораблі, підводні човни, літаки та засоби комунікації, які використовуються в ВМС. Під час інформаційної години  було організовано перегляд документального фільму про острів Зміїний « Море. Битва за острів Зміїний» . Цей фільм  розкривав важливі аспекти, пов'язані з цим стратегічно важливим островом, який знаходиться у Чорному морі та входить до складу України. В цьому фільмі розповідається   про окупацію та звільнення острова Зміїний  під час повномасштабного вторгнення  російської федерації проти України. Після перегляду фільму учасники мали змогу обговорити важливі аспекти діяльності Військово-Морських Сил та виразити свої думки. Вони зрозуміли, значимість воєнно-морської справи для безпеки та суверенітету України.