«Подорож країною закону»

Дата: 28.06.2023 10:40

У 2023 році в Україні відзначають 27-му річницю прийняття Конституції України. З цієї нагоди в КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» було проведено низку заходів.

В читальному залі бібліотеки експонується книжкова виставка "Конституція – основа всіх основ". Представлені матеріали ознайомлять з важливими етапами історичного розвитку України на шляху до становлення України, як конституційної держави. Ознайомившись з виставкою, читачі дізналися значення Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну державу. Розміщена література дає відповідь на питання, якою ця держава повинна стати.

Щоб ознайомити дітей  з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, бібліотекари підготували відео - перегляд «ОБЕРІГ НАШОЇ ДЕРЖАВНОСТІ»

Також у бібліотеці відбувся День інформування населення, присвячений 27-й річниці Конституції України.