З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 08:10

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Конституція – це основа Української державності. Це «мирська Біблія», яка гарантує кожному з нас:

Що Україна є незалежною та суверенною, демократичною та правовою державою.

Що ЛЮДИНА, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість та безпека визнаються найвищою гідністю.

Що всі громадяни вільні та рівні у своїй гідності та правах.

Що кожному гарантується право на свободу та вільне вираження своїх думок і переконань.

Що український народ є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади.

Що українська земля – це наше основне національне багатство.

Найголовніше, що кожен українець має невід’ємне право на життя.

Українці добре пам’ятають свій обов’язок – відстояти свою Конституцію. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо український народ, українську землю,  нашу свободу та гідність, наше право на життя.

У цей урочистий день щиросердно бажаємо добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

Прийміть привітання від творчих колективів закладів культури та освіти громади з Днем Конституції України. Запрошуємо прийняти участь у заходах, присвячені Державному святу: книжкові виставки «Конституція України – Основний Закон Держави», «Оберіг нашої державності», інформаційні інсталяції. Заходи проходять у сільських бібліотеках громади з 27.06 по 30.06.2023.

Слава Україні!