Вітання з Днем Конституції України від Новосавицького сільського будинку культури

Дата: 28.06.2023 08:24

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Конституція – це основа Української державності.

Українці добре пам’ятають свій обов’язок – відстояти свою Конституцію. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо український народ, українську землю,  нашу свободу та гідність, наше право на життя.

Герої стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

Міцного вам здоров’я, щастя і достатку, любові і миру, успіхів і наснаги, звершення усіх планів та задумів!

Слава Україні!