22 червня 2023 року представники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради» приймали участь у регіональному тренінгу на тему: «Холодовий ланцюг та управління вакцинами».

Дата: 23.06.2023 10:38

Треннінг проводився за ініціюванням Міністерства охорони здоров’я України та  Дитячим фондом ООН UNISEF Ukraine. У заході прийняли участь фахівці Департаменту охорони здоров’я ООВА Анжела Попадюк та Марія Райчева, а також Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб та закладів охорони здоров’я Одещини.

На лекції були розглянуті питання про дотримання належних умов зберігання і транспортування вакцин, правила приймання та обліку вакцин, контроль за дотриманням умов «холодного ланцюга».

Вакцини є надзвичайно цінним інструментом в боротьбі з хворобами та збереженням життя людей. Проте, їх ефективність та безпека залежать від правильного зберігання та перевезення протягом усього ланцюга постачання- від виробництва до вакцинаційного пункту. Наше завдання – поглибити наші знання та навички щодо управління холодовим ланцюгом, забезпечення  його надійності та ефективності, а також зрозуміти важливість дотримання вимог та стандартів у цій сфері.