День скорботи - 22 червня.

Дата: 22.06.2023 13:47

22 червня 1941 року розпочався найкривавіший період у трагічній історії Другої світової війни, що завдала нашому народові страшних та непоправних втрат – забрала життя мільйонів українців, дощенту зруйнувала міста і села.Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь.

Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок, захищаючи в ті суворі роки нашу Вітчизну.

В цей скорботний день працівники Слов'яносербського старостинського округу поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам. Працівниками будинку культури та бібліотеки для дітей був організований показ документального фільму ''Україна у другій світовій війні''.