Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?": дослідження «Психічне здоров'я та ставлення українців до психологічної допомоги під час війни»

Дата: 19.06.2023 12:11

На зображенні може бути: текст «безпека близьких причини 63% втрата джерела доходу/роботи стресу в украёнцив п.д час вi̇йни 42% ризик смерт та втрата майна 37% розлука рдними 32% *згдно опитуванням Gradus Research ризикотримати ризик отримати поранення 24% ти тияк? всеукрайнська програма всармментьр ментального Gradus Research Company»

Більшість українців (71%) останнім часом відчували стрес – через війну, фінансові складнощі, соціально-політичну ситуацію в країні, стан здоров’я та робочі проблеми. Лише кожен п’ятий з опитаних громадян (21%) не помітив у своєму житті сильної знервованості.

📌 Згідно з дослідженням, проведеним Gradus Research, серед аспектів війни, які викликають стрес в українців, на першому місці – фактор безпеки близьких (63%). Також серед інших причин:

42% – бояться втратити джерело доходу або роботу

37% – страшить ризик смерті та втрати майна

32% – турбує розлука з рідними

24% – переживають через ймовірність отримати поранення

ℹ️ Дослідження «Психічне здоров'я та ставлення українців до психологічної допомоги під час війни» проведено у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?

Прочитати дослідження повністю можна за посиланням 📲 https://bf.in.ua/turbota