Відеозустріч з захисником

Дата: 19.06.2023 08:31

Кравцова Галина Петрівна організувала для своїх учнів відеозустріч з захисником України. Батько нашого учня  Віктор з радістю відгукнувся на пропозицію вчителя і приєднався до зустрічі. Під час розмови Вікор привітав учнів із завершенням навчального року і закликав  дітей  до сумлінного відношення до навчання. Бо, як каже захисник, після Перемоги Україна буде потребувати вихованих та розумних громадян своєї країни аби відбудовувати своє щаливе мирне життя.   На жаль, зустріч не була довгою, бо Батьківщина потребує своїх Героїв. Дякуємо Віктору за його звернення до учнів, співпрацю зі школою.Такі зустрічі допомагають нашим учням усвідомлювати те, що Перемога буде за нами і після  Перемоги буде життя, в якому знайдеться місце кожному сумлінному громадянину нашої країни. Слава Україні!