Дата: 17.06.2023 15:14

16 червня 2023 року на базі Ставрівського ліцею відбулися завершальні 13 та 14 тур відкритої Першості Подільського району з футболу 8х8 серед юнаків 2010-2011 р.н. Першу гру поступилися з рахунком 1:3 "Локомотиву" Подільськ, а 2 гру бойова безгольова нічия 0:0 проти Куяльника. Нашу команду нагородили грамотою за участь та статуеткою кращого гравця команди визначили Романа Іванова.

Вдячність голові громади І.М. Батуріну та начальнику В.Ю. Ярочкіну за всебічну підтримку дитячого футболу та спорту. Подяка П.Т. Гальцеву за пророблену роботу на протязі осіннього та зимового чемпіонату з футболу.

Все буде Україна !

Слава Україні!!!