Відбулися спортивні змагання «Рухайся до перемоги» серед об’єднаних територіальних громад Роздільнянського району Одеської області.

Дата: 17.06.2023 14:01

16 червня в м. Роздільна відбулися спортивні змагання «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних Сил України серед активу об’єднаних територіальних громад Роздільнянського району Одеської області 2023 року.

В змаганнях взяли участь 8 команд:

1.Роздільнянська міська ТГ

2. Великомихайлівська селищна ТГ

3. Захарівська селищна ТГ

4. Лиманська селищна ТГ

5.Цебриківська селищна ТГ

6. Великоплосківська сільська ТГ

7. Новоборисівська сільська ТГ

8. Степанівська сільська ТГ

На відкриття заходу, завітали та привітали учасників змагань почесні гості: голова Роздільнянської міської ради Шовкалюк Валерій Олександрович, начальник Роздільнянської районної державної військової адміністрації Приходько Сергій Миколайович, начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Кольчак Валентина Андріївна, головний суддя змагань Крилов Сергій Миколайович.

Під час церемонії присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання, та підняли Державний прапор до флештока. Цей символ нашої країни височів над нами, як показ величі, єдності і гордості. Підняття прапора виражає нашу повагу до тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність.

Команди територіальних громад брали участь у змаганнях з волейболу, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, футзалу, шахів, шашок та більярду.

Під час змагань учасники показали, як уміють долати перепони, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, дружбу та взаємовиручку. Змагання пройшли у спортивній атмосфері, учасники завзято боролися за перемогу в кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.

Нашу команду Великоплосківської громади, яку очолював сільський голова Іван Батурін, представляли: Сорокін О.П, Сорокіна О.П , Знакован М. Д., Зарічук А.В, Лютов І. Ю., Шульгін М. В., Бєломєсяцев Д.А., Зубко М.Д., Шлюшкін С.Л., Бодю К.П., Привалова О.О., Ярочкін В.Ю., Петрейко О.М., Відзовська О.Л., Гальцев П. Т., Дмитрієва М.І..

В особистому та заліковому заліку ми виборили наступні відзнаки:

III місце серед команд з виду змагань по дартсу

III місце серед команд з виду змагань по волейболу

I місце з виду змагань по дартсу та IV місце з виду змагань по гірьовому спорту посів Констянтин Бодю.

ІІІ місце з виду змагань по шахам посів Володимир Ярочкін.

Переможці та призери у кожному виді змагань,яких визначила суддівська колегія, були нагородженні грамотами.

Після запеклої боротьби, за результатами змагань:

I місце - Великомихайлівська ТГ

II місце - Степанівська ТГ

III місце - Роздільнянська ТГ

IV місце - Великоплосківська ТГ

V місце - Лиманська ТГ

VI місце - Цебриківська ТГ

VII місце - Захарівська ТГ

VIII місце - Новоборісівська ТГ.

Все буде Україна!

Слава ЗСУ!