ДО ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАВ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІТРИ ЗМІН»

Дата: 15.06.2023 11:23

15 червня 2023 року до Великоплосківської громади, а саме: в Тростянецький, Новосавицький та Слов’яносербський старостинські округи в черговий раз завітав Благодійний Фонд «Вітри змін», який надав гуманітарну допомогу окремим родинам з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітним родинам, сім’ям з дітьми під опікою та сім’ям з дітьми, де дітей виховує одинокий батько.

Набори речей видавались представниками Благодійної організації за участю сільського голови Івана Батуріна та працівників Служби у справах дітей Великоплосківської сільської ради.

Співпраця Великоплосківської громади з Благодійним Фондом «Вітри змін» дала змогу забезпечити представників сімей нашої громади наборами речей, що є дійсно важливим в період воєнного стану в Україні.

Громадяни та працівники Великоплосківської сільської ради висловлюють вдячність за допомогу родинам з дітьми.

Бажаємо сил та натхнення представникам Благодійного Фонду «Вітри змін» та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між нашими установами. Миру та добра усім!

Фото без описуФото без описуФото без опису