Мій герой

Дата: 13.06.2023 22:50

Чи потрібно говорити з дітьми про війну? Звичайно! Бо  діти дуже тонко відчувають  зміни у поведінці  дорослих, їх тривожність, страх та неспокій. Саме тому обов'язково обговорювати  всі питання, які стосуються дитини. Таким чином ми визначаємо проблему і шляхи її вирішення або дії у незвичних випадках. У воєнному стані, в якому зараз знаходиться Україна,  кожна дитина відчуває тривожність, страх, занепокоєння, паніку. Як допомогти дитині заспокоїтись? Щодня обговорювати з дітьми те, що їх турбує, уважно спостерігати за будь - якими змінами в їх поведінці та вчасно реагувати і вірити. Вірити в ЗСУ,  в перемогу. Щодня робити свій маленький внесок до перемоги: написати листа  подяки та підтримки захиснику, добре поводитись, взяти участь у благодійних заходах. З метою  патріотичного виховання учнівського  колективу   Батуріна Галина Вікторівна провела заняття з дітьми  на тему " Мій герой України". Під час зустрічі  про своїх героїв розповіли Софія та Ірина. А Максим та Настя поділились своїми  переживаннями за найрідніших - батьків, які зараз захищають Україну. Діти обговорили шляхи, за допомогою яких можна допомогти нашим захисникам та склали план своїх  дій. ВІримо в Перемогу! Дякуємо захисникам за можливість жити і навчатись!