Дія для немовлят, закордонний паспорт і єМалятко 🍼 Які послуги для дітей і батьків є онлайн

Дата: 07.06.2023 13:52

Бути українцем — це користуватися цифровими послугами від народження. Знали, що дитина, яка має РНОКПП та біометричний документ — закордонний чи ID-картку, може авторизуватися в Дії? Батьки, наглядайте, щоб телефон не випав із візочка 😉

Які ще послуги для дітей є в Дії❓

🔹Дія.ТV

🔹Дія.Радіо

З 14 років:

🔹ID-картка

🔹довідка ВПО

🔹опитування

З 16 років:

🔹водійське посвідчення категорії А та А1

Ок, Діє. А які сервіси доступні для батьків?

📲 У застосунку батьків відображається свідоцтво про народження дитини та довідка ВПО, якщо дитині менше за 14 років. Також можна замовити витяг про місце проживання дитини.

💻 На порталі Дія можна отримати комплексну послугу єМалятко для батьків новонароджених дітей, відправити заяву про призначення субсидії, а також скористатися послугами з усиновлення.

Нагадуємо, що відповідальність за користування застосунком маленькими українцями віком до 14 років несуть їхні батьки.

Турбуємося про батьків та привчаємо до цифровізації змалечку 🐣