ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА БАГАТОДІТНИМ, МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ'ЯМ ТА СІМ'ЯМ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 05.06.2023 11:33

ДО УВАГИ БАГАТОДІТНИХ, МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ ТА СІМЕЙ ОДИНОКИХ МАТЕРІВ ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Багатодітні сім'ї, а також сім'ї, які у травні отримали державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям та одиноким матерям, перебувають на обліку в УСЗН і зареєстровані та проживають на території Великоплосківської громади, можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору, сформованого спільно з обласним Гуманітарним штабом.

Осіб вказаних категорій, які ще не отримали набори до сьогодні, запрошуємо для отримання останній день - 06.06.2023 з 15:30 до 16:30 у приміщенні Будинку культури с. Великоплоске.

УВАГА!
При отриманні продуктових наборів при собі мати посвідчення батьків багатодітної сім'ї, паспорт та ідентифікаційний код.