Станьте партнером програми єВідновлення — зробіть внесок у відбудову 🧱 Будівельні магазини та компанії можуть подати заяву на порталі Дія

Дата: 05.06.2023 15:10

Якщо у вас будівельний магазин чи бізнес — можете долучитися до програми. Щоб люди купували товари чи наймали бригади для відновлення саме у вас. єВідновлення діє вже місяць, за цей час українці подали 15,9 тисяч заяв про виплату допомоги на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії.

Ок, Діє. Займаюся будівництвом 🙋‍♂️ Як долучитися до програми єВідновлення?

👉🏻 зареєструйтеся або авторизуйтеся на порталі Дія

👉🏻 приєднайтеся до послуги єВідновлення як бізнес

👉🏻 виберіть банк, внесіть інформацію про Merchant ID та підтвердьте, що МСС-код бізнесу відповідає умовам участі в програмі

👉🏻 внесіть інформацію про точку продажу

👉🏻 підпишіть заяву

Важливо! Компанія обов’язково має працювати за одним із цих МСС-кодів:

1520 — Генеральні підрядники житлового та торгового будівництва

5211 — Магазини з будівельними матеріалами та пиломатеріалами

5231 — Магазини зі склом, фарбою та шпалерами

Клік-клік — і готово! Відстежуйте статус заяви в кабінеті на порталі Дія. Підтвердження про приєднання до програми надійде на електронну пошту.

Єднаймося й відбудовуймо разом 🔨

Перелік актуальних учасників програми можна буде переглянути на сайті єВідновлення — https://erecovery.diia.gov.ua/

Послугу єВідновлення розроблено Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».