Дитинства неповторна мить

Дата: 01.06.2023 15:18

Першочервневий ранок в нашій гімназії видався солодким, зі смаком морозива та дитячим сміхом. Сьогодні збулася мрія наших учнів – піти всією шкільною родиною на природу. Почали з екскурсії «Історичними стежками рідного краю» за маршрутом: церква Іоанна Богослова – пам’ятник загиблим воїнам – стела Пам’яті селу Петриха-Коввач. Педагог-організатор Шпак І.М. та вчитель історії Бежнер О.В. розповіли багато історичних цікавинок про визначні місця нашої маленької Батьківщини. Дорогою милувалися рідними краєвидами, насолоджувалися ароматом польових квітів, навіть знайшли рослини, занесені до Червоної книги України. Пікнік у лісі з розвагами та іграми видався неймовірним!

Хай завжди сяють усмішки на дитячих обличчях! Всі діти нехай зростають щасливі і здорові  у мирі! А ми, дорослі, зробимо для цього все можливе! Тримаємо освітній фронт України!