Останній дзвоник 2023

Дата: 31.05.2023 18:18

До побачення, навчальний! Ти був непростим, але ми зробили все можливе. Сьогодні пролунав останній дзвоник. На свято зібралася уся шкільна родина: учні, батьки, бабусі й дідусі. Завітали до нас і гості - Великоплосківський сільський голова Батурін І.М., начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму  Ярочкін В.Ю., головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гальцев П.Т., які виступили зі словами вітання та нагородили учнів та вчителів гімназії почесними грамотами і подарунками за їх досягнення. Директор Валентина Андріївна тепло привітала випускників 9 класу та випускників початкової школи.

Кожен фініш - це новий старт. Бажаємо нашим випускникам відмінного старту на мирному життєвому шляху. Нехай літо принесе всім нам багато приємних емоцій, а відпочинок буде корисним та цікавим!