Діти квіти життя.

Дата: 01.06.2023 13:32

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.

1 червня щорічно святкують Міжнародний день захисту дітей. Не забудьте подарувати трішки свята наймолодшим українцям, які так потребують хорошого настрою в ці важкі часи.

Діти! Ви – майбутнє нашої держави, яка формується у теперішньому. Тож у перший день літа хочэмо привітати вас не лише з канікулами, а й із Днем захисту дітей! Завзято опановуйте знання, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб досягти висот у майбутньому.

У цей прекрасний сонячний день у Великоплосківському  сільському будинку культури був проведений захід з мильними кулями для вихованців будинку культури , та переглядом мультфіліму для початкової школи.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису