Випускники початкової школи на останньому дзвонику

Дата: 31.05.2023 16:58

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуОсобливо важливим та довгоочікуваним останній дзвоник був для учнів 4 класу. Вони найстарші в початковій ланці нашої гімназії тому є випускниками початкової школи. Для них цей день особливих подій: зустріч з найпершою вчителькою Радіоновою Ольгою Олександрівною урочиста лінійка з усіма здобувачами освіти гімназії отримання дипломів, сертифікатів з різних предметів навчання за успіхи та участь останній нестандартний урок з класним керівником Поляковою Юлею Олександрівною ділилися між собою враженнями та планами на літні канікули Випускники початкової школи впевнено здолали усі перешкоди на своєму навчальному шляху і переходять рішуче до середньої ланки навчання - 5 класу за новими знаннями та пригодами.