Свято останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 14:59

Цей день  у нашій країні незвичайний. Бо завершився черговий навчальний рік. А це означає, що ще один випуск зі школи  вилетить з рідного гнізда та полетить у самостійний політ. Який він буде? Ми сподіваємось, що успішний! Сьогодні на урочистій лінійці шкільна громада привітала одинадцятикласників з завершенням школи. Зі словами привітання  виступили директор ліцею Воронцова Тетяна Василівна, головний спеціаліст ВОКМСтТ Великоплосківської сільської ради  Труханова Ірина Павлівна. Вони привітали учнів та нагородили активних  учнів у шкільному  житті. З великою пошаною звертались наші першачки до  своїх старших товарищів. Їх щирі привітання лунали на заході та викликали щасливі та вдячні посмішки. Бриніли сльози на очах у присутніх,  коли до учнів зверталась мама одинадцятикласника. Великою несподіванкою для  одного з випускників стало відеозвернання його батька, який зараз боронить нашу Батьківщину та не може бути присутнім на святі. Цей чудовий день продовжився виступом класного керівника  11 класу Шульгіна Олексія Григоровича, який журився, що через військові дії не зміг в повною мірою виконати свої обов'язки, бо обов'язки перед державою наразі головніші. Одинадцятикласники подякували за такі щирі побажання,  подарували присутнім свої слова дяки та пошани і присвятили свою пісню та вальс.  Окремо учнів привітали своїх вчителів, вчителів, які зараз знаходяться на заслуженному відпочинку,  та, звісно, батьків.І тепер, як голуби, яких вони випустили у політ,  наші одинадцятикласники вирушають у самостійне життя. Бажаємо їм легкого шляху. Нехай обрана доріжка буде вдалою і наша країна поповниться талановитою, креативною молоддю! Ми щиро вдячні нашим захисникам, завдяки яким сьогодні ми мали змогу попрощатись з нашими одинадцятикласниками!

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису