Герої України

Дата: 25.05.2023 08:34

Учні 9-Б класу разом зі своїм класним керівником на класній годині розповідали про своїх героїв.  Тих, хто зараз боронить  нашу державу або вже захищає нас своїми крилами з небес. Звісно, що в першу чергу діти вважають своїм героєм нашого Жупанова Андрія. Пам'ять про нього буде жити вічно в наших серцях. А квіти біля меморіальної дошки не  встигають в'янути -  поруч  щоранку вже покладають свіжі.  Ще дітей захоплюють геройські подвиги Поліщук Катерини - Пташки Азову, Віталія Сапіло, Степана Тараболка - Привода Києва, Віталія Бондарука. Дуже співчували учні за Ражиком Дмитром, який героїчно загинув у перші дні війни. Велась розмова була про штурмові бригади. Дев'ятикласники з захопленням розповідали про  героїчні вчинки  окремих штурмових бригад. Завершилась класна година хвилиною мовчання за загиблими та залишила свій слід в серцях учнів.