День Героїв.

Дата: 23.05.2023 15:38

23 травня відзначають свято на честь українських борців за свободу і незалежність - День Героїв.

Щорічне свято День героїв було запроваджене на честь всіх захисниць та захисників України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині.

День Героїв, це свято величі духу українських воїнів – борців за волю України і є символом незламності Української Нації. Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

З Днем героїв України! Хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, знову запанує мир і злагода. Зичимо добра кожній родині, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

Сьогодні з вихованцями Великоплосківського будинку культури була проведенна виховна година «ДЕНЬ ГЕРОЇВ».