Безпека на дорогах в умовах воєнного стану

Дата: 19.05.2023 17:35

З  метою запобігання    травматизму    внаслідок    дорожньо-транспортних пригод  та  привернення  уваги  молоді  та  педагогічних  працівників  до  правил поведінки  на  дорогах, в нашій гімназії проведено  Тиждень безпеки  дорожнього  руху за темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

17 травня класними керівниками 1-9 класів та вихователями дошкільного відділення було проведено єдиний національний  урок  з  безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод «Безпечна дорога додому».

Протягом тижня педагог-організатор провела для учнів школи: конкурс «Крокодил», гру «Так - Ні», головоломку «Дорожні знаки», конкурс «Протокол з місця події»,  творчий конкурс «Намалюй знак безпеки», відгадування загадок.