День Вишиванки

Дата: 19.05.2023 09:47

Щорічно в травні в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки. Свято відзначають у третій четвер травня у 2023 році День вишиванки - 18 травня. Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. День вишиванки – справжнє народне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вшанування етнічного вишитого українського одягу. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Тростянецька бібліотека разом зТростянецьким СБК організували фото- зону та розповіли багато цікавого про вишиванку. На свято запросили місцеву майстриню  Смолінську Лесю Леонідівну з її роботами.