Зустріч з захисником

Дата: 17.05.2023 14:10

Одинадцятикласники Великоплосківского ОЗО- ліцею  разом з Семидєтновою Ніною Василівною запросили до себе в гості  нашого односельчанина, який зараз мужньо боронить нашу Батьківщину. Василь відгукнувся на запрошення та завітав до дітей. Під час бесіди учні цікавились самопочуттям військового, його настроєм, здоров'ям.  Він дякував дітям за запитання, при можливості відповідав, але на всі питання про війну однозначно говорив, що він зробить все,  аби діти не побачили усі жахіття  бойових дій.   Наприкінці зустрічі випускники презентували  захиснику коробку з окопними свічками, зробленими власноруч  за допомогою Карпової Інни Іванівни,  які він передасть  на фронт. Діти побажали Василю   здоров'я і найшвидшого повернення  додому.