Зустріч з пожежниками - цікаво, повчально, завжди актуально!

Дата: 16.05.2023 22:13

Сьогодні в нас була надзвичайно цікава, змістовна та несподівана зустріч! Пожежна машина 18 ДПРЧ 5-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області прибула на територію  Слов’яносербської гімназії.

Начальник караулу Рагуліч П.С.,  командир відділення Іванов І.В.  та водій пожежної машини Алєксандрюк В.О. цікаво розповіли про  специфіку роботи рятувальників, продемонстрували пожежний автомобіль та рятувальне обладнання, спецодяг, призначений для роботи в небезпечних умовах, провели практичне застосування вогнегасників. Діти брали участь в умовному гасінні пожежі, посиділи в пожежній машині, приміряли елементи одягу, зарядились новими емоціями і залишились надзвичайно задоволеними. На прощання  пролунала сирена пожежної машини. Щиро дякуємо колективу  18 ДПРЧ 5 за організацію зустрічі. Бажаємо вам життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу!