Відбувся II етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

Дата: 16.05.2023 17:30

На виконання наказу відділа освіти, культури, молоді, спорту та туризму Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області 15 травня 2023 року на території села Великоплоске було організовано та проведено Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»).

Урочисте відкриття гри відбулося в центральній частині села Великоплоске за участю представників Великоплосківської сільської ради, начальників та спеціалістів відділів освіти громад Роздільнянського району, керівників шкільних закладів та представників Великоплосківьского Будинку культури.

Великоплосківський сільський голова Іван Максимович Батурін у своїх словах виразив подяку Збройним  силам України, які захищають нашу країну, за те, що ми маємо можливість проводити гру в реаліях сьогодення та запросив присутніх  вшанувати пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Гучними оплесками присутні привітали команди учасників гри «Сокіл»
(«Джура») :

1. Рій «Січ» Великоплосківського ОЗО-ліцею Великоплосківської  ТГ

2. Рій «Патріот» Великомихайлівського ліцею Великомихайлівської ТГ

3. Рій «Соколи» Затишанського ЗЗСО Затишанської ТГ

4. Рій «Незламні» Кам’янського ліцею Роздільнянської ТГ

5. Рій «Патріот» Йосипівського ліцею Захарівської ТГ

6. Рій «Веселі побратими» Новоборисівського ОЗЗО Новоборісівської ТГ

7. Рій «Незламні» Степової ЗОШ I-II ступені Лиманської селищної ради

8. Рій «Характерники» Роздільнянського ліцею Роздільнянської ТГ

9. Рій «Новопетрівські нащадки » Новопетрівського ліцею Великомихайлвської ТГ

10. Рій «Патріоти» Першотравневого ліцею Новоборисівської ТГ

Слова підтримки надали представник збройних сил України Сергій Бутескул та прикордонної служби України Владислав Котирло.
У своїх словах Владислав Котирло відзначив, що така гра впливає на розвиток патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. Гравці можуть відчути себе частиною своєї історії та розвинути глибоку повагу до своїх предків та їх подвигів.

Заступник голови Роздільнянської районної державної адміністрації Вадим Олексійович Ковальський також видзначив,  що  головна мета таких заходів – це виховання патріотизму, любові до Батьківщини та рідного краю.

«Згуртованість, єдність  команди є одними із ключових факторів, що впливають на успіх та перемогу. Згуртованість має на увазі сильні взаємини, взаємодовіру, відкритість та повагу між членами команди. Коли кожен гравець команди відчуває себе цінним та підтриманим, це створює сприятливу атмосферу для колективного вирішення завдань та досягнення високих результатів», –  нагадав у своїй промові  головний суддя Вадим Анатолійович Борщавецький.

До привітання долучилися гурт «Красуні» та танцювальний колектив  «Пульс» Великоплосківського Будинку культури.

Учасники гри «Сокіл» («Джура»)  пройшли змагання в номінаціях:

1.Варта

2. Впоряд

3. Відун

4. Стрільба

5. Смуга перешкод

6. Рятівник

7. Фізична підготовка

8. Метання гранати

По завершенню проходження гри кухарі Великоплосківського ОЗО-ліцею  нагодували кожен Рій смачним козацьким коливом.

Підсумки результатів військово-патриотичної гри  наголосив головний суддя Вадим Борщавецький. До нагородження долучилися Великоплосківський сільський голова Іван Максимович Батурін, голова Роздільнянської міської ради Валерій Олександрович Шовкалюк та заступник голови Роздільнянської районної державної адміністрації Вадим Олексійович Ковальський.

Грамотами відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради було нагороджено переможців районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») :

1 місце – Рій «Патріот»  Великомихайлівського ліцею Великомихайлівської ТГ

2 місце – Рій «Січ» Великоплосківського ОЗО-ліцею Великоплосківської ТГ

3 місце – Рій «Патріоти» Йосипівського ліцею Захарівської ТГ

Серед команд судді визначили учасників, які показали гарні результати в номінаціях:

Кращий стрілець серед юнаків – Кирило Кузюк (рій «Патріот» Великомихайлівської ТГ);

Кращий стрілець серед дівчат – Ангеліна Брицька (рій «Січ» Великоплосківської ТГ);

Кращий ройовий – Ілля Сінілєвич (рій «Патріот» Великомихайлівської ТГ).

Суддям було складно обрати переможців, бо кожна команда проявила себе на повну. Під час гри учасники проявляли активність, показали свою згуртованість, навички та вміння. Члени команд підтримували один одного, були наполегливі та дружні.

Головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Роздільнянської районної військової адміністрації Марина Петрівна Павлюченко нагородила учасників та переможців гри "Сокіл" ("Джура") грамотами Роздільнянської районної військової адміністрації.