Всеукраїнська військово - патріотична гра " Сокіл" ( Джура)

Дата: 16.05.2023 14:08

15  травня  2023 року  рій "Січ" Великоплосківського ОЗО- ліцею  взяв участь у ІІ етапі проведення Всеукраїнської військово - патріотичної гри " Сокіл" (Джура).  Гра проходила за дев'ятьма номінаціями, де наш рій показав гідні результати: " Ватра"- 1 місце; " Відун" - 1 місце; " Стрільба з пневматичної гвинтівки" - 2 місце, " Метання гранат" - 3 місце; " Рятівник" -  3 місце; " Смуга перешкод" - 1 місце; " Фізична підготовка" - 2  місце. Поза заліком наш рій у перетягуванні канату  посіли 3 місце. Учасниця рою ройова  Брицька  Ангеліна визнана кращим стрілком з пневматичної гвинтівки серед дівчат. За загальним результатом рій " Січ" виборов почесне 2 місце у змаганнях! Вітаємо переможців та тренерів! Склад команди: Брицька Ангеліна, Абрамчук Андрій, Труханова Вікторія, Свістунова Ірина, Гуслякова Анастасія, Цуканов Артем, Труханов Дмитро, Звягінцев Дмитро. Виховник: Сорокін Олександр Петрович.

Дякуємо   Великоплосківському сільському голові  Батуріну Івану Максимовичу; начальнику відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради Ярочкіну Володимиру Юрійовичу та  головним спеціалістам  відділу  Трухановій Ірині Павлівні і  Гальцеву Павлу Тимофійовичу; представникам Великомихайлівського ЦПРП Борщавецькому Вадиму Анатолійовичу, Сахно Галині Іванівні, Барбалат Христині Володимирівні;  працівникам  Великоплосківського Будинку культури Приваловій Олені Олександрівні та  Кудрявцевій Тетяні Олександрівні  за якісну організацію проведення ІІ ( районного) етапу гри. Окремо хочемо подякувати команді суддів  гри  за  справедливе ставлення до оцінювання резальтатів кожної команди! Слава Україні!

Фото без опису Фото без опису