Напередодні Дня матері та Дня сім’ї, які цьогоріч відмічатимуть 14 та 15 травня, молодші вихованці Тростянецького СБК та Тростянецької філії підготували вітальні листівки для мам, створили дерево сімейних цінностей та намалювали малюнки.

Дата: 12.05.2023 16:00

Сімʼя-найголовніше в житті будь-якої людини. Вона, як гарний, вишитий з любовʼю оберіг,що захищає від бід і нещасть. Мама! Перше слово, яке вимовляє дитина. У ньому безмежна любов, у ньому і велична святість. Мама – головна людина в житті кожного. Наші матері дарують нам життя, а потім стають першим зразком для наслідування. Найтепліші спогади дитинства неможливі без мам — вони завжди рятують нас від хвороб та оберігають від неприємностей.. Мама завжди самовіддано любить своїх дітей, незважаючи ні на що, і завжди рада нашим перемогам і щиро співчуває невдачам. Адже мама – найдорожча людина в нашому житті. Не забудьте сказати мамі, що ви її любите! Вітаємо всіх матусь зі святом МАТЕРІ!

Висохла криниця в мами біля хати,

Звідки пили воду, як були малі.

Дивиться на небо стара сива мати,

Там летять додому сірі журавлі.

Не журися, рідна, прилечу до тебе,

Джерело розчищу, вишні напою.

Бо ніколи в світі забувать не треба

Мамину криницю в рідному краю.

Журавлиний клекіт лине над садами,

Кучеряві вишні, голуба вода.

Коли діти вдома видається мамі,

Що прийшли до неї молоді літа.

З нагоди цих свят у  Тростянецькому  СБК  працював творчий гурток « Умілі ручки» по створенні листівки «Тобі, найдорожча у світі», створили « Дерево сімейних цінностей», а також оформлена виставка дитячих малюнків «Моя сім’я- моя родина»

Сім’я, родина, рід – які слова святі.

Вони потрібні кожному в житті.

Якщо міцніше стане хоч одна родина –

Зміцнішає і наша Україна.