Вітання з Днем матері від творчого колективу Новосавицького сільського будинку культури

Дата: 12.05.2023 13:12

Дорогі жінки!

Творчий колектив новосавицького сільського будинку культури вітає Вас із світлим і зворушливим святом- Днем Матері. В українській родині завжди глибоко шанували маму, берегиню домашнього затишку і чуйну виховательку дітей. Мати для кожного з нас втілення найкращих людських рис, символ святості і добра. Спасибі Вам, дорогі матері за терпіння і самопожертву, за ласку і мудру життєву науку. Нехай у Ваших очах не гаснуть посмішки! Щасливої долі Вам і Вашим дітям! Прийміть у подарунок відео проєкт  Флешмоб світлин "Моя родина", в якому прийняли участь жителі нашої громади та танцевальну композицію від маленьких учасників художньої самодіяльності Новосавицького СБК.