Потужна первинна медицина - запорука здоров'я!

Дата: 11.05.2023 16:41

Життя триває…

Найцінніше у людини – її життя та здоров’я, які треба берегти, а хворим допомагати.

Депутатами Великоплосківської сільської ради на засіданнях постійних комісій було запропоновано, а на сесії від 19 серпня 2022 року прийнято Рішення про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги" Великоплосківської сільської ради Одеської області.

25 серпня 2022 року було проведено державну реєстрацію підприємства.

Головною проблемою на той час була відсутність кадрів. Це була проблема, яка негативно впливала на нашу здатність забезпечити медичне обслуговування пацієнтам.

Незабаром до нас приєдналися висококваліфіковані фахівці.

Медичну допомогу населенню Великоплосківської громади надають: директор Центру – Катерина Труханова, лікар-терапевт вищої категорії – Наталія Пластун, лікар-педіатр – Ганна Барська та медична сестра – Марія Труханова.

В амбулаторії є  кабінети сімейних лікарів, кабінет щеплень та лабораторний кабінет. Усі кабінети оснащені необхідним медичним обладнанням та сучасними меблями.

Ми постійно прагнемо покращити обслуговування пацієнтів та забезпечити їм найкращу медичну допомогу. Наша головна мета – створити комфортні умови, де пацієнти отримують високоякісне медичне обслуговування.

Сьогодні у нас є ще одна гарна новина для мешканців громади! Радісно оголошуємо про придбання нового автомобіля!

Згідно з рішенням депутатів сільської ради для Великоплосківської амбулаторії за рахунок коштів місцевого бюджету закуплено новий автомобіль Renault DUSTER, який спеціально призначений для потреб медичного персоналу.

Це дасть можливість оперативніше та якісніше надавати медичні послуги мешканцям громади.

Разом у нас все вийде!

Все є УКРАЇНА!!!