СПОРТ НЕ ТІЛЬКИ ДАЄ ЗДОРОВ'Я, ВІН ЗАГАРТОВУЄ ХАРАКТЕР І ВОЛЮ.

Дата: 10.05.2023 08:10

З метою популяризації здорового способу життя, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а також розвитку та пропаганди волейболу відбулися товариська тренувальна гра з волейболу між командами Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проти команди Великоплосківського ОЗО- ліцею та Яковлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Команди, які брали участь в спортивних баталіях, показали гідну майстерність та бажання перемогти.
Дякуємо всім учасникам дружніх навчальних змагань за красиву і видовищну гру.
Ми впевнені, що такі зустрічі стануть доброю традицією.З метою популяризації здорового способу життя, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а також розвитку та пропаганди волейболу відбулися товариська тренувальна гра з волейболу між командами Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проти команди Великоплоске та Яковлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Дякуємо всім учасникам дружніх навчальних змагань за красиву і видовищну гру.
Ми впевнені, що такі зустрічі стануть доброю традицією.