Година пам'яті до Дня пам'яті та примирення у Новосавицькому СБК

Дата: 08.05.2023 18:20

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці історичні дати завжди оповиті смутком- за мільйонами невинних життів, які забрала жорстока війна. Низько схиляємо голови перед світлою памяттю полеглих заради миру та майбутніх поколінь. У Новосавицькому СБК пройшла година пам'яті, присвячена Дню пам'яті та примирення. Були представлені у презентації фотодокументи - історичні факти про безсмертний подвиг наших односельців.

Висловлюємо слова безмежної вдячності та глибокої шани нашим мужнім і хоробрим захисникам - ветеранам Другої світової війни, які 78 років тому відважно побороли нацизм, і сміливим хлопцям та дівчатам, які боронять кордони України в наші дні.

Щиро бажаємо їм і кожній родині міцного здоров'я, злагоди і благополуччя! Нехай над нашими головами завжди буде мирне небо!

Слава Україні!