Сьогодні, 8-9 травня - День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 08.05.2023 10:00

Минуло лише 78 років, а ми знову боремося за нову перемогу. Шлях до неї важкий, але ми не сумніваємося, що переможемо.

Ми завжди вшановували пам’ять ïi жертв, віддавали гідну шану подвигу Українського народу та його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції!

Біля пам’ятника загиблим воїнам відбувся урочистий захід та покладання квітів до пам’ятника працівниками Тростянецького старостату спільно з працівниками Тростянецького сільського будинку культури, бібліотеки-філії,працівниками та учнями Тростянецького ЗЗСО та небайдужчими гостями. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто віддав життя за свободу нашої України в боротьбі з російським агресором.

Пам'ятаємо їхній подвиг і всі злочини гітлерівського режиму. Молимося за наших військових, які борються з російським нацизмом.!

Тож, від щирого серця бажаємо, щоб небо України завжди було мирним, а кожен наступний день наближав нас до Перемоги!

Давайте завжди пам'ятати героїв усіх поколінь, які подарували нам мир і свободу тоді, та захищають сьогодні нашу державу.

Слава Україні!

Слава її Героям!