8 та 9 травня в Україні згадують про страшні події 78-річної давнини, які принесли багато горя в українські родини.

Дата: 08.05.2023 22:14

В ці травневі дні по всій Україні висловлюється повага ветеранам війни, шанується пам’ять про загиблих воїнів, жертв воєнних злочинів проти людяності.
Символом пам'яті в Україні є квітка червоного маку.
Цього року Україна вдруге відзначає  День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо, що мир – найбільше багатство на Землі.
Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони  великих людських бід, які тривали роками.

Наш святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, зробити все для того, щоб ніколи не перервався зв’язок поколінь. Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю. Схилимо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захищали і надалі захищають рідну землю, віддамо глибоку шану кожному, хто боровся і бореться за Україну.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)