8 травня - День пам'яті та примирення, метою якого є вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Тематичний захід в Тростянецькій філії та Тростянецькому СБК

Дата: 08.05.2023 17:11

Цей день є нагадуванням про те, що мир та свобода - це найважливіші цінності, які ми повинні берегти та захищати. День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Виховання поваги до подвигу загиблих – пріоритетний напрям у висвітленні подій Другої світової війни.

На честь цього визначного дня  Тростянецька філія Публічної бібліотеки разом з Тростянецьким СБК провели годину пам'яті»Ветерани- люди-легенди» та підготували книжкову виставку «Маки пам'яті»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)