День пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 15:13

8 травня, в День пам’яті та примирення, вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни.

Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом.

В Слов'яносербській гімназії було проведено виховну годину  для учнів 6, 8 класів "Пам'ять єднає покоління", інформаційні хвилинки для учнів 4, 5 класів "Ми пам'ятаємо" та «Пам’ять вічно жива», патріотичну мандрівку для учнів 1 класу « Не згасити вогонь пам’яті», оформлено стенд та книжкову виставку «Ніколи знову!». Учні 2 класу поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Коли ми пам’ятаємо - ми непереможні!