Засідання комісії з питань захисту прав дітей Великоплосківської сільської ради

Дата: 05.05.2023 09:43

Фото без опису03.05.2023 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради.

В ході засідання були розглянуті питання про надання висновку про доцільність/недоцільність  позбавлення батьківських батька по відношенню до його двох неповнолітніх і малолітніх дітей, питання стосовно закріплення права користування житловим приміщенням дітей, позбавлених батьківського піклування і призначення відповідального за збереження житла, про надання висновку щодо повернення до сім’ї батька двох малолітніх дітей відібраних раніше на термін один рік без позбавлення батьківських прав  батьків, надання висновку стосовно доцільності влаштування під опіку дитини, позбавленої батькіського піклування та питання про затвердження індивідуального плану дитини, позбавленої батьківського піклування.