Зональні змагання Обласної Спартакіади серед закладів загальної середньої освіти з «Легкоатлетичного 4-борства».

Дата: 07.05.2023 12:45

Фото без опису5 травня 2023 року на спортивній базі Ставрівського ліцею Окнянської громади наша збірна команда учнів Великоплосківської громади приймала участь в зональних змаганнях Обласної Спартакіади серед закладів загальної середньої освіти з «Легкоатлетичного 4-борства».

Вітаємо юнаків та дівчат з ІІІ місцем! 🏆⛳️ Ми пишаємося нашими дітьми і їх досягненнями та дякуємо вчителям фізичної культури Олександру Петровичу Сорокіну та Андрію Валерійовичу Зарічуку за їх кропітку роботу.
     Сучасне легкоатлетичне багатоборство бере початок ще з античних олімпіад, де прадавні спортсмени змагалися в комбінації спортивних дисциплін. Якщо легку атлетику іменують Королевою спорту, то багатоборства – вінець легкої атлетики. Склад команди: Гунько Єлизавета, Аксьонова Лілія учениці Тростянецької гімназії, Мельник Єлизавета, Вороніна Анастасія учениці Великоплосківського ліцею, Труханов Кирило, Труханов Микита, Пастухов Єгор учні Великоплосківського ліцею та Карбишев Артем учень Тростянецької гімназії. Кращою в особистому заліку серед дівчат 3 місце по набраним очкам відзначили грамотою Анастасію Вороніну.
Слава ЗСУ ! Навіки Слава!!!