Відбулися фінальні змагання з футболу на приз "Шкіряний м'яч"

Дата: 04.05.2023 11:54

Фото без опису3 травня 2023 р. у смт Ширяєве відбулися фінальні змагання з футболу на приз "Шкіряний м'яч" серед юнаків 2010 р. н.

Всього прийняли участь 7 команд ІІІ групи Спартакіади Одеської області: Саврань, Усатове, Балта, Велика Михайлівка, Ширяєве, Візирка, Великоплоске.

Згідно жеребу команди розділились на 2 групи. Ми потрапили у групу "А" де було 4 команди: Великоплоске, Саврань, Балта, Ширяєве. Нажаль ми поступилися всі 3 матчі і відповідно зайняли останнє місце в групі. Наші юнаки не маючи досвіду таких змагань, але добре себе проявили на зональних змаганнях та здобули досвід серед найсильніших команд.

Склад команди: Бойнічан А., Тиханський М., Тиханський Р., Труханов К., Труханов М., Пастухов Є., Привалов С., Стукало Д. Карбашев А. Іванов Р., Наумов В., тренер Андрій Зарічук.

Керівництву громади вдячний за довіру та за сприяння розвитку дитячого футболу. Дякуємо ЗСУ!  Слава вільному народу України! Героям Слава!!!