В Україні стартував Всеукраїнський проєкт «Мішечок». Приєднуйтесь!

Дата: 04.05.2023 08:25

Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» задля спільної перемоги на екологічному фронті.

Кожен український школяр та його родина, освітяни та активні громадяни з усіх областей  України та за кордоном вже сьогодні можуть стати на шлях екосвідомості, врятувати свою країну та цілу планету від глобальної катастрофи – тотального забруднення пластиком.

З 3 квітня по 12 травня 2023 року шийте багаторазові торбинки з вживаних речей, користуйтесь ними в побуті, надихайте своїми діями оточуючих, рятуйте планету від надмірного засмічення пластиком починаючи зі своєї родини.  Зробіть фото/відео вашого виробу,  опублікуйте у соціальних мережах та відмічайте організаторів.

У межах проєкту відбудеться конкурс серед шкіл та позашкільних навчальних закладів з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок отримає навчальний заклад, учні якого пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.