Професійна адаптація ветеранів та членів їх сімей

Дата: 04.05.2023 08:12

Повномасштабне вторгнення РФ на територію України, призвело до того, що більшість ветеранів, які вже були інтегровані до цивільного життя, знову взяли до рук зброю для участі у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, а також проведення загальної мобілізації, внаслідок якої число ветеранів збільшиться в рази, що актуалізує проблему соціальної та професійної адаптації демобілізованих або звільнених у запас військовослужбовців, у тому числі ветеранів війни.

Зважаючи на зазначене, Міністерством у справах ветеранів України укладено угоди з суб’єктами освітньої діяльності щодо співпраці та взаємодії у вищезазначеній сфері, зокрема з Міжнародним класичним університетом імені Пилипа Орлика.

В рамках цієї Угоди зазначеним закладом вищої освіти проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо залучення ветеранів війни та членів їх сімей до програми «Професійна адаптація ветеранів та членів їх сімей».

Вищезазначену інформацію просимо опрацювати та врахувати в подальшій роботі.

Контактна   особа,   координатор    –    Бєлов    Гордій    Олександрович,

тел. +38 (063) 320 55 55.