Дата: 03.05.2023 15:45

Відповідно до Регламенту виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Великоплосківської сільської ради №1/08-VII від 17 липня 2019 року, керуючись статтями 42, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», 3 травня 2023 відбулося засідання виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Івана Батуріна.

Згідно плану роботи виконавчого комітету розглянули низку питань порядку денного:

1. Про звіт про виконання сільського бюджету Великоплосківської сільської  ради за I квартал 2023 року.

Доповідає: Олена Петрейко – начальник фінансового відділу

2. Про зняття з обліку сім’ї, яка перебувала в складних життєвих обставинах.

Доповідає: Ірина Звягінцева – начальник відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення

3. Про взяття на облік недієздатних підопічних Новосавицького психоневрологічного будинку-інтернату.

4. Про закріплення права користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування та призначення відповідального за збереження житла.

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник Служби у справах дітей

5. Про закріплення права користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування та призначення відповідального за збереження житла.

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник Служби у справах дітей

6. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник Служби у справах дітей

7. Надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник Служби у справах дітей

8. Розгляд питання про влаштування під опіку неповнолітньої дитини.

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник Служби у справах дітей

9. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність повернення малолітніх дітей.

Доповідає: Світлана Кравцова – начальник Служби у справах дітей

10. Про розгляд заяв громадян з питань уточнення адреси житлового будинку.

Доповідає: Олена Сорокіна – головний спеціаліст з демографічних, міграційних  та мобілізаційних питань