Ми пам’ятаємо тебе, Андрію!

Дата: 03.05.2023 14:50

Пам’ять…. Вона нетлінна і вічна… Гірка пам’ять!  Вона ніколи не згасне! Жупанов Андрій назавжди залишиться в  нашій пам’яті. 2 травня 2023 року у нашому ліцеї  поряд з пам’ятної дошкою загиблому воїну – афганцю Павлу Китаєву  з’явилась  ще одна пам’ятна дошка , яка знову і знову буде нагадувати нам про війну з російськими окупантами, про наших Героїв, про материнське горе.  Це меморіальна дошка випускнику нашої школи Жупанову Андрію Івановичу. На урочистій лінійці  виступили  Великоплосківський сільський голова Батурін Іван Максимович, представники  прикордонної служби України, воїни ЗСУ,  рідна тітка Андрія  Чернігівська Лариса Іванівна, директор ліцею Воронцова Тетяна Василівна. Право відкрити меморіальну дошку надали представникам  учнівського самоврядування, які були ініціаторами проведення благодійного ярмарку по збору коштів.  Пам’ять Андрія вшанували хвилиною мовчання, а потім учні ліцею поклали квіти до  меморіальної дошки загиблого.  Наступного  дня біля дошки вже  стояли свіжі квіти – учні початкової школи вшанували пам’ять  учня хвилиною мовчання. Сподіваємось, що свіжі квіти ніколи не зникнуть біля  куточка пам’яті нашого Героя!

Фото без опису  Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без опису  Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису  Фото без описуФото без опису