A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

29 квітня на базі В.Михайлівської ДЮСШ відбулася відкрита першість КЗ"Великомихайлівська ДЮСШ"з шахів та шашок серед юнаків та дівчат.

Дата: 03.05.2023 10:39
Кількість переглядів: 218

Так, в змаганнях з шашок прийняли участь команди з трьох територіальних громад: Великомихайлівської, Великоплосківської та Захарівської.
  На шашковому турнірі наша громада була представлена трьома командами:
   В.Плосківська перша;
   В.Плосківська друга;
   В.Плосківська третя.
В складі кожної команди було по три гравці (2 хлопці та дівчина).

Перед початком змагання шляхом жеребкування команди були поділені на групи.За регламентом змагання команди,які набирали найбільшу кількість очок в своїх групах виходили до наступного етапу турніру- чвертьфіналу.

На турнірі серед команд тривала напруна та безкомпромісна боротьба.
Одній з наших команд вдалося показати певний позитивний результат. В.Плосківська третя команда в складі Аліферова Кирила, Гаркавенко Тетяни  та Йовжія Олександра в одному з матчів здобула переконливу перемогу над другою командою Великомихайлівки та вийшла до наступного етапу турніру- чвертьфіналу.
Однак в чвертьфіналі поступилася другій команді Захарівки та за набраними очками на турнірі в підсумку посіла п'яте місце серед 11 команд.

В наших командах в окремих партіях перемоги здобували: Аліферов Кирило, Гаркавенко Тетяни, Загорій  Максима, Йовжій Олександр,Рудий Павло та Сойтан Олег.

В підсумку команди посіли місця наступним чином:
1 м. В.Михайлівська перша;
2 м. В.Михайлівська третя;
3 м. Захарівська перша.

На шаховому турнірі виступали 8 учасників(4 гравці з командиВеликоплоске та 4 гравці з Великомихайлівки). Змагалися в особистому заліку за коловою системою. За підсумками шахового турніру 1,2  та 3 місце посіли гравці з команди Великомихайлівка.

Наш гравець Загорій В. розділив 4-5 місце з гравцем з В.Михайлівки.
Дякуємо організаторам шахово-шашковового турніру-В.Михайлівській ДЮСШ за гарну підготовку!

Дякуємо відділу освіти, культури,молоді,спорту та туризму нашої громади за підтримкудитячого спорту!