26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2023 13:57

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто зФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуагинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

В нашому закладі вчителями початкових класів Градусовою М.Ю., Івановою М.М. та Ізбаш Т.С. для учнів 1-5 класів було проведено виховний захід "День пам'яті жертв Чорнобильської трагедії".

Учні переглянули відео, виготовили лепбук та буклет "Чорнобиль", вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Ми повинні пам'ятати про страшні наслідки цієї катастрофи, щоб не допустити повторення такого лиха у майбутньому!