Відбулося засідання щодо проведення Роздільнянського районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка відбудеться на базі Великоплосківської сільської ради

Дата: 01.05.2023 17:59

Відповідно до доручення голови Роздільнянської районної(військової) держаної адміністрації «Про підготовку та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в закладах освіти Роздільнянського району у 2022/2023 навчальному році», відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму Великоплосківської сільської ради за підтримкою Центру професійного розвитку педагогічних працівників Відділу освіти і культури Великомихайлівської селищної ради проведено спільне засідання, щодо питань які виникають у процесі організації вищевказаного заходу.

За результатами засідання було погоджено види та кількість спортивних заходів які будуть проводитись під час гри, також узгоджено розташування локацій, що будуть використовуватись командами учасниками змагань.

Змагання які відбудуться 15 травня 2023 року будуть проводитись з дотриманням законодавства України про введення воєнного стану та в частині запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, з урахуванням безпекової ситуації в регіоні для двох вікових категорій учасників: 15 – 17 років (старша вікова група) підсумкові наметові таборування у квітні-червні 2023 року; 11 – 14 років (середня вікова група) підсумкові наметові таборування у квітні-червні 2023 року. За результатами гри буде визначено команди які візьмуть участь  у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») від Роздільнянського району Одеської області.

Додатково повідомляємо, що детальну інформацію, наказ та положення про проведення Роздільнянського районного І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), можна буде знайти у нас на сайті Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області, слідкуйте за оновленнями.