Патріотична пісня - душа народу. Народні колективи громади готуються до благодійних заходів.

Дата: 30.04.2023 18:10

Фото без описуФото без опису

Розвиток народної творчості є головним аспектом в роботі «народних» колективів громади. В умовах воєнного стану пісня є допомогою  нашим захисникам в  підтримці козацького духу та віри у перемогу. Колективи зі званням «народний» приймають активну участь в організації та проведення благодійних концертів на підтримку ЗСУ. Згідно плану роботи колективи оновлюють свій репертуар патріотичними піснями, піснями нової сторінки нашої історії в боротьбі українського народу за незалежність та суверенітет  нашої країни. Керівник Великоплосківського народного хору Ірина Семидєтнова проводить кожне заняття з учасниками хору починаючи з дихальної вправи, розспівування та доброї посмішки. Учасники колективу приходять на заняття не тільки розвивати свій пісенний талант, а також пізнати нове з історії музичного мистецтва, ознайомитись з біографіями відомих композиторів, виконавців художніх творів народної творчості та отримати позитивні емоції від спілкування один з одним. Кропітка робота зроблена керівником в обробці кожної пісні. Маючи спеціалізацію диригент хорового колективу, Ірина Федорівна професійно розробляє пісенну партію для кожного голосу колективу. Професійне виконання твору на три голоси – це візитна картка Великоплосківського народного хору. Народний вокальний ансамбль «Слов’янка» продовжує традиції хору і веде роботу в професійному виконанні українських народних пісень на три голоси. Також поповнює свій репертуар новими піснями патріотичного направлення. В майбутніх планах «народних» колективів – виступи у кожному селі нашої громади з благодійними концертами та участь у благодійних заходах. Протягом березня, квітня  Народний вокальний ансамбль «Слов’янка» та Великоплосківський народний хор вивчають пісенні твори для участі в заході дистанційного формату до Дня примирення та Дня перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, благодійного концерту до Дня матері і Міжнародного дня сім’ї, Дня вишиванки. Великоплосківський народний хор запрошує жителів громади, бажаючих розвивати свою мистецьку освіту і пісенні здібності, приєднатися до колективу. Репетиції проходять кожний тиждень вівторок  та четвер об 16.00.

Разом  підтримаємо наших захисників! Все буде Україна!